Nasze
atrakcje

We have prepared a full range of amenities for our guests: sauna, billiards, grill, hut with a fireplace

Blisko
Close
to nature

An ideal place for mountain trips. Close to the ski slopes for beginners and advanced.

Dla rodzin
z dziećmi

We invite families with children. For the youngest we have a large playground.

Dobrze
skomunikowana

Our facility is surrounded by fencing and suited with lighted car park in front of the building. Away from traffic jams.

Oferta Zimowa 2024

Zakopane, otoczone malowniczymi górami Tatr, staje się centrum magii zimowej, a Willa Stasieńka to idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się tym wyjątkowym okresem w komfortowym i przytulnym otoczeniu. Nasza oferta zimowa to nie tylko noclegi w wygodnych pokojach, ale także bogaty zestaw atrakcji dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zimową w Willi Stasieńka, w malowniczym Zakopanem! Nasza urokliwa willa otwiera swoje drzwi na magiczny świat zimy.

Willa stasieńka oferta zimowa

Oferta Wiosenna 2024

Czy marzysz o wiosennym wypoczynku w górach? Chcesz zobaczyć krokusy i ogrzać się w słońcu na górskich halach? Teraz masz okazję! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty promocyjnej, stworzonej z myślą o tych, którzy pragną poczuć wiosenny klimat, zobaczyć krokusy oraz zrelaksować się w otoczeniu malowniczych szczytów.

oferta wiosenna Zakopane
wielkanoc w Stasieńce

Oferta Wielkanocna

Czy marzysz o Wielkanocnym wypoczynku w górach? Poznaj lokalne, podhalańskie tradycje, z odrobiną szczęścia podziwiaj krokusy na halach i zobacz co oferuje rejon Zakopanego w okresie Świąt Wielkiej Nocy. zabierz rodzinę na nietypową przygodę, jaką jest przeżywanie tego cudownego czasu w bliskości Tatr.

majówka w stasience

Oferta Majówka 2024

Zapraszamy do rezerwacji pobytu na Weekend Majowy w górach.
Zarezerwuj pobyt w w Willi Stasieńka terminie pomiędzy  1.05 a 5.05.2024 w komfortowym pokoju lub apartamencie i skorzystaj z uroków regionu w komfortowych warunkach blisko natury.  

wakacje-w-tatrach-w-willi-stasieńka

Oferta Lato 2024

Przyjedź z rodziną na wakacje do Zakpanego!
Zapraszamy na letnie przeżycia w magicznej scenerii Tatr i kultury góralskiej! Willa Stasieńka to idealne miejsce do odkrywania niepowtarzalnych uroków górskiego krajobrazu, oraz poznanie miasta i regionu Podhala w sezonie wakacyjnym 2024. 

About the Villa

Zapraszamy do naszego domu turystów indywidualnych, a w szczególności rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane.
Dla naszych małych gości przygotowaliśmy letni plac zabaw, i zielony teren do zabaw z piłką. Całymi rodzinami można grać w bilard i piłkarzyki lub biesiadować przy kominku w szałasie, a w ciągu dnia rozkoszować się pięknym widokiem na tatry z państwa balkonu.
Umiejscowienie naszego pensjonatu umożliwia szybkie dotarcie na stok zimą, a także wygodne spacerowanie po Tatrach w lecie. Wieczorami zawsze szybko i wygodnie można dostać się na ul. Krupówki która przez cały rok tętni życiem.

willa stasienka zakopane sygnet b

Relax in the mountains

Our interiors

We invite you to our spacious suites and rooms. Willa Stasieńka offers:

  • Single rooms
  • Double rooms
  • 2 ppl apartments
  • 3 ppl apartments
  • 4 ppl apartments

What makes us stand out?

Great location

Willa Stasieńka is located on Pardalowka - a quiet district of Zakopane, which can be reached by avoiding traffic jams in the city center. The location of our guest house allows you to quickly reach the slope in winter, as well as comfortable walking in the Tatra Mountains in summer. In the evenings, you can always get to ul. Krupówki, which is teeming with life all year round.

Spacious and functional interiors

Willa Stasieńka has recently undergone a thorough renovation. Our interiors are modern, but finished with a distinct hint of regional style. In addition, our rooms and apartments are spacious - you can breathe in them and enjoy the place.

Attractions and amenities

We invite solo travelers, couples, especially families with children and organized groups to our Villa. We have prepared a sauna zone, a barbecue zone and other seasonal attractions for you. For our little guests, we have prepared a summer playground and a green area to play with the ball. The whole family can play billiards and table football or feast by the fireplace in the hut, and during the day enjoy the beautiful view of the Tatra Mountains from your balcony.

willa stasienka zakopane sygnet b

Comfort at a reasonable price

Contact

Willa „STASIEŃKA”

Marzena Czernecka-Kożuch

+48 608 298 308

34-500 Zakopane
ul. Podhalańska 16

tatry@stasienka.pl

Odkryj Tatry wiosną

WIOSENNA PROMOCJA!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej przygotowanej z myślą o osobach które chcą poczuć wiosenny klimat w górach.

;